قیمت پسته صادراتی به اسپانیا _ بازرگانی شادیز

قیمت پسته صادراتی به اسپانیا

قیمت پسته صادراتی به اسپانیا _  شادیز یکی از سایت های فروش عمده انواع پسته با گواهی های بین المللی در بازارهای جهانی می باشد.

در این مجموعه انواع پسته به صورت عمده تولید شده و در بازار های صادراتی با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد.

قیمت پسته صادراتی به اسپانیا

یکی از مهمترین زمینه های صادراتی ایران به اسپانیا پسته می باشد که این کشور محصول پسته ایرانی را در کیفیت های مختلف هم برای بازار داخل و هم برای صادرات مجدد با قیمت های تمام شده متنوعی خرید می نماید.

به این علت که بازار اسپانیا با تولیدات کشاورزی انحصاری ایرانی مانند پسته ،زعفران و .. تا حدی آشنایی دارد و از طرفی تنها تولیدکننده پسته با کیفیت و خوش طعم ایران می باشد حجم قابل توجهی از صادرات پسته ایران به کشور اسپانیا انجام می پذیرد.

چه نوع پسته های صادراتی از ایران برای اسپانیا ارسال می شود؟

علاوه بر قیمت چه پارامتر هایی برای تجار این کشور از اهمیت بالایی برخوردار است؟

همان طور که می دانید انواع مختلف پسته در ایران تولید می شوند که هر یک برای کشور های بخصوصی مورد استفاده قرار می گیرد اما این نکته را باید در نظر گرفت که استثنا نیز وجود دارد.

پسته احمد آقایی صادراتی:

یکی از بهترین و پر طرفدار ترین پسته ها در بازار شهر های مختلف اسپانیا بویژه بارسلون، نوع پسته احمد آقایی می باشد. این محصول در دسته پسته های Long قرار می گیرد و ظاهر بسیار خوبی دارد. نکته قابل توجه اینجاست که این نوع پسته در استان های مختلف ایران تولید می شود اما همان طور که می دانید بهترین پسته احمد آقایی ایران که حجم بالایی از تولیدات آن برای صادرات استفاده می شود، در منطقه نوق رفسنجان به عمل می آید.

پسته کله قوچی صادراتی:

پس از پسته احمد آقایی، این پسته کله قوچی است که در کشور های مختلف اروپایی طرفداران بسیاری دارد و همین موضوع باعث شده تا این محصول نیز در سبد محصولات صادراتی بازرگانان کشور اسپانیا جا بگیرد. پسته کله قوچی ظاهری بسیار زیبا دارد و همین موضوع سبب شده تا از آن در بسته بندی های کوچک زیاد استفاده شود.

نکته قابل توجه اینجاست که تمام پسته های صادراتی به اسپانیا باید دارای گواهی آفلاتوکسین باشد که این موضوع باعث بالا رفتن قیمت نسبت به سایر انواع پسته می شود. پس باید به این موضوع توجه داشت که دو پارامتر اساسی برای صادرات به اروپا قیمت مناسب و تضمین آفلاتوکسین محصول است.

شما عزیزان برای ارتباط گیری با واحد فروش و صادرات گروه بازرگانی خشکبار شادیز می توانید با همکاران ما از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما

 

پسته

پستهپسته صادراتیپسته صادراتی ایرانپسته صادراتی شادیزصادر کننده پسته به اسپانیاصادرات به اسپانیاصادرات پستهصادرات پسته یه اسپانیاقیمت پسته در اسپانیاقیمت پسته صادراتیقیمت صادرات پستهقیمت صادرات پسته به اسپانیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09179303960