فروش ویژه پسته فندقی در چین

فروش ویژه پسته فندقی در چین

فروش ویژه پسته فندقی در چین _ فروش ویژه انواع پسته فندقی در چین توسط کمپانی های عرضه کننده این محصول از جمله شرکت بازرگانی خشکبار شادیز با قیمتهای رقابتی انجام می شود.

فروش ویژه پسته فندقی در چین

پسته فندقی یکی از انواع ارزان قیمت و البته با کیفیت پسته های ایرانی است.  پسته فندقی ایران به ویژه در سایزهای ریز فروش بسیار بالایی در کشور های چین، روسیه، قزاقستان، پاکستان و ازبکستان دارد.

پسته فندقی از ارقام ریز، گرد و خوش رویت پسته های ایرانی است  بیشترین حجم از تولیدات پسته فندقی در ایران متعلق به دو استان کرمان و خراسان است. این نوع پسته بیشترین میزان صادرات پسته از ایرن را به خود اختصاص داده است.

فروش ویژه پسته فندقی در چین

سایزهای ۲۸_۳۰ و ۳۰_۳۲ پسته فندقی بیشترین فروش را در بازار کشور چین دارد. علاوه بر پسته فندقی دیگر انواع پسته ایرانی نظیر پسته احمد آقایی و بادامی نیز برای صادرات به چین مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پسته ها نیز در سایزهای ریز برای صادرات به چین مورد استفاده قرار می گیرد زیرا قیمت ارزان تری دارد.

پسته فندقی در انواع( خندان،آب خندان، دهن بست) توسط تجار چینی از ایران خریداری می شود. قیمت ارزان و مناسب پسته از مهم ترین پارامترهای صادرات پسته به چین است.

گروه بازرگانی شادیز به عنوان یکی از بزرگترین صادر کنندگان انواع پسته ایران و فرآورده ها آن  آماده عرضه این محصولات با ارزان ترین قیمت ممکن در بازارهای کشور چین می باشد.

قیمت پسته فندقی ایرانی

قیمت پسته فندقی ایرانی

شرکت خشکبار شادیز پسته فندقی را در سه کلاس با کیفیت به شما تقدیم می کند:

  1. پسته خندان طبیعی
  2. پسته آب خندان
  3. پسته دهان بست

البته تعیین قیمت پسته به ویژه پسته فندقی محدود به موارد فوق نمی شود.

از جمله پارامترهای تاثیر گذار بر قیمت پسته فندقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سایز پسته( انس)
  • نوع بسته بندی
  • پسته خام یا شور
  • حجم خرید
  • محل و شرایط تحویل بار

با به اشتراک گذاشتن اطلاعات فوق با مشاوران مجموعه ، می توانید قیمت پسته مورد نظر را بدست آورید.

با توجه به نوسانات بازار ، می توانید از طریق  تماس با مشاوران مجموعه شادیز از قیمت روز پسته مطلع شوید.

تماس با ما

 

 

پستهپسته فندقی

پستهپسته ایرانیپسته شادیزپسته فندقیپسته فندقی ایرانیپسته فندقی در چینپسته فندقی شادیزفروش پستهفروش پسته در چینفروش پسته فندقیفروش پسته فندقی در چینفروش ویژه پستهفروش ویژه پسته فندقیقیمت پسته فندقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *