صادر کنندگان مغز پسته به هند _ شرکت خشکبار شادیز

صادر کنندگان مغز پسته به هند

صادر کنندگان مغز پسته به هند _ شرکت خشکبار شادیز با کیفیت ترین انواع مغز پسته را با قیمت مناسب به خریداران در کشور هند عرضه می نماید.

صادر کنندگان مغز پسته به هند

بزرگترین صادرکنندگان مغز پسته ایران به هند در رفسنجان و مشهد مستقر می باشند.

این شهر ها به عنوان مراکز اصلی تامین نیاز بازار هند به پسته شناخته شده اند.

هندوستان از کشور هایی می باشد که بیشتر نیاز خود به خشکباری مانند پسته، گاها بادام( مامایی) و مغز پسته را از ایران تامین می نماید.

در حال حاضر با بهبود شرایط صادرکنندگان متعددی در ایران اقدام به صادرات مستقیم این محصولات به کشور هند نموده اند.

که در میان آن ها تعداد معدودی از جمله کارخانجات تولیدی خشکبار شادیز توانسته است میزان صادرات خود را به صورت دائم و در حجم بالا تقویت نمایند چراکه بیشتر خرید های بازار هند به صورت فصلی و در حجم پایین است.

تولید بهترین مغز پسته گل دار در ایران

مغز پسته های ایرانی تنوع بسیار زیادی دارند. از بهترین و با کیفیت ترین مغز پسته های ایرانی می توان مغز پسته گل دار را نام برد که کاربرد های خاص به خود را دارد.

این مغز پسته برای تزئین در شیرینی ها و بستنی ها استفاده می شود. و حجم بسیار بالایی از این محصول برای صادرات به کشور های مختلف اختصاص می یابد.

به جرئت می توان گفت بهترین مغز پسته گل دار در استان قزوین تولید می گردد.بهترین مغز پسته گل دار این استان را نیز می توان در شهری به نام بویین زهرا یافت که کیفیت فوق العاده ای دارد.

در کیفیت مغز پسته گل دار بویین زهرا هیچ حرفی باقی نمی ماند.اما مقداری قیمت آن نسبت به مغز پسته های دیگر شهر ها بالا تر است.

البته مغز پسته گل دار در استان های کرمان و خراسان رضوی نیز یافت می شود.ولی عمده مغز پسته گل دار را می توان در استان قزوین یافت که کیفیت مغز پسته گل دار شهر بویین زهرا مثال زدنی می باشد.

 

همانطور که گفته شد حجم زیادی از این نوع مغز پسته برای صادرات به کشورهای مختلف خارجی استفاده می شود.

در قسمت های بعدی به صادرات این محصول خصوصا صادرات به کشور هند اشاره خواهیم کرد.

صادر کنندگان مغز پسته به هند

 

فروش عمده مغز پسته صادراتی فله و بسته بندی

فروش عمده و نحوه بسته بندی مغز پسته یکی از نکات مهم در صادرات به هر کشور می باشد.برای مغز پسته اغلب از کارتن و یا بسته بندی های کوچک و شیک استفاده می شود.

البته بسته بندی ها با توجه به نیاز مشتریان کشور هدف و قدرت خرید آن ها انتخاب می گردند.به همین علت برای صادرات به هر کشور بایستی به بسته بندی آن توجه خاصی داشته باشیم.

شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا مشاوره و خرید انواع مغز پسته می توانید با مشاورین فروش و صادرات مجموعه خشکبار شادیز تماس حاصل فرمایید.

صادرکنندگان مغز پسته ایران به هند – خشکبار شادیز

شرکت های مختلفی در زمینه فروش و صادرات انواع مغز پسته در ایران فعالیت می کنند.

مجموعه خشکبار شادیز نیز در زمینه فروش و صادرات انواع مغز پسته فعالیت می کند.

با توجه به روابط متعدد این مجموعه با تولید کنندگان مغز پسته می توانید مغز پسته را با بهترین قیمت موجود در بازار خریداری کنید.از طرف دیگر این مجموعه با کیفیت ترین مغز پسته ها را به شما ارائه خواهد کرد.

به طور کلی نه تنها با بهترین قیمت پسته های خود را خریداری می کنید. بلکه می توانید با بهترین کیفیت نیز پسته مورد نظر خود را تهیه کنید.

برای مشاوره و خرید انواع مغز پسته می توانید با مشاورین فروش و بازرگانی مجموعه شادیز تماس حاصل فرمایید.

صادر کنندگان مغز پسته به هند

 

نحوه ارسال و تحویل مغز پسته در بنادر هند

مغز پسته ها از چه راه هایی به کشور هند ارسال می شوند؟

مغز پسته های صادر شده به کشور هند بیشتر از طریق راه های دریایی به این کشور ارسال می گردد. پس از آماده سازی و بسته بندی مغز پسته، صادر کنندگان مغز پسته آن ها را به شهر بندر عباس برده و به کشور هندوستان ارسال می نمایند.

بار های ارسالی در کشور هند و در بندر ناواشیوا دریافت می شوند.پس از دریافت در این بندر مغز پسته ها پخش و به سراسر هند و شهر هایی مانند دهلی ارسال می گردد.

شما دوستان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع مغز پسته با مشاورین فروش و بازرگانی مجموعه شادیز تماس حاصل نمایید.

Uncategorized @faمغز پسته

شرکت خشکبار شادیزصادر کنندگانصادر کنندگان پستهصادر کنندگان پسته به هندصادر کنندگان مغز پستهصادر کنندگان مغز پسته به هند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *