خرید بادام مامایی صادراتی عمده از بازرگانی خشکبار شادیز

خرید بادام مامایی صادراتی عمده از بازرگانی خشکبار شادیز

Stacked from 23 images


خرید بادام مامایی صادراتی عمده از بازرگانی خشکبار شادیز/ مجموعه شادیز یکی از واحد های تولیدی جهت خرید عمده مغز بادام مامایی مرغوب در ایران می باشد.

انواع مغز بادام مامایی صادراتی با استاندارد های لازم در حجم بالا توسط این مجموعه در بازار های مختلف عرضه می گردد.

خرید بادام مامایی صادراتی عمده از بازرگانی خشکبار شادیز

برای خرید عمده بادام مامایی عمده با کیفیت از شرکت بازرگانی خشکبار شادیز می توانید مستقیما با واحد فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

بادام مامایی درجه یک و مرغوب تولید شده در شهر های سامان، بن، شهرکرد و غیره از استان چهار محال بختیاری در حجم های عمده از باغات جمع آوری شده و در روند عملیات آماده سازی ( شکست، سورت بندی و..) و بسته بندی قرار گرفته تا محصول مورد نیاز برای صادرات به کشورهای مختلف را تامین نماید.

در ایران ، تولید بادام مامایی یکی از مهمترین فرایندها در تولید محصولات کشاورزی است. استان چهارمحال و بختیاری پیشگام تولید این نوع بادام است.

بادام مامایی یکی از بهترین بادام های با کیفیت در جهان است که سال هاست در بازارهای بین المللی عرضه می شود.  از بزرگترین کشورهای وارد کننده بادام مامایی می توان کشور هند، امارات، ترکیه و روسیه را نام برد.این محصول منبعی غنی برای پروتئین ها و مواد معدنی است و در مناطق سردسیر ایران کاشته شده است.

بادام مامایی بالاترین قیمت را در بین ارقام مختلف بادام ایرانی دارا می باشد دلیل اصلی آن ارزش غذایی بالا، طعم شیرین و چربی فوق العاده این محصول است. بادام مامایی به عنوان یک بادام برتر در جهان شناخته می شود.

خرید بادام مامایی صادراتی عمده از بازرگانی خشکبار شادیز

خرید بادام مامایی عمده از بازرگانی خشکبار شادیز این امکان را به خریداران می دهد که بهترین و مرغوب ترین بادام مورد نیاز خود را با متعادل ترین قیمت بازار در کوتاه ترین زمان ممکن در هر مقصدی که مد نظرشان است تحویل بگیرند.

در صورتی که قصد خریبد بادام مامایی صادراتی ایرانی را دارید می توانید با بخش فروش شرکت خشکبار شادیز ارتباط برقرار نمایید.

همکاران ما آماده ارائه بهترین محصولات با قیمت های رقابتی به شما عزیزان هستند.

تماس با شادیز

بادام مامایی

بادامبادام صادراتیبادام صادراتی عمدهبادام ماماییبادام مامایی سامانبادام مامایی شادیزبادام مامایی شهرکردبادام مامایی صادراتیبادام مامایی عمدهبازرگانی بادام شادیزخرید بادام از بازرگانی شادیزخرید بادام صادراتیخرید بادام ماماییخرید بادام مامایی صادراتیخرید بادام مامایی عمدهخرید عمده بادامخرید عمده بادام ماماییخشکبار شادیزصادرات بادام ماماییقیمت بادام ماماییمغز باداممغز بادام مامایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09179303960